Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

ଟ୍ୱିନ୍ ସିଟିରେ ଦେଢ଼ଘଣ୍ଟା ଧରି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଲା

ଓଡିଶା ଫେରିଲେ କେରଳରେ ଫସିରହିଥିବା ୧୬୯ ଓଡିଆ ଝିଅ

ଆଜିଠାରୁ ପୁଣି ଥରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସୌନ୍ଦର୍ୟ୍ୟକରଣ କାର୍ୟ୍ୟ

ଆଠଗଡ :ପୁଅକୁ ମାରି ବାଡି ପଛ ପଟେ ପୋତି ଦେଇଥିଲା ବାପା

ପୁଣି ୬୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ, ରାଜ୍ୟରେ ମୋଟ୍ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି

banner

ଅଜବ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ହ୍ୱାଟସଆପରେ ଶାଢ଼ି ବିକ୍ରି, ମାସକୁ ରୋଜଗାର ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Nov 24, 2019    Views: 161

    ନିଜ ବିଷୟରେ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ଶସ୍ତା ମଞ୍ଚ ପାଲଟିଛି । ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଏକାଧିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକି୍ରୟ । କିନ୍ତୁ ଚେନ୍ନାଇର ସାନମୁଗା ପ୍ରିୟାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅର୍ଥ କିଛି ଅଲଗା । ଫେସବୁକ ଓ ହ୍ୱାଟସ ଅପ ଭଳି ସର୍ବାଧିକ ଲୋକପି୍ରୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନର ବାଟ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତା ସାଙ୍ଗକୁ ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ହଜାର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲାଗି ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ ହେବାର ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ଅନଲାଇନ ବ୍ୟବସାୟରୁ ପିୟାଙ୍କୁ ଏବେ ବିପୁଳ ଲାଭ ମିଳୁଛି । ମାସକୁ ରୋଜଗାର ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ସେ ନିଜେ ଏବେ ଶାଢ଼ି ତିଆରି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । କେବଳ ଭାରତ ନୁହେଁ, ଇଂଲଣ୍ଡ, ଆମେରିକା ଏବଂ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ପସଲା ମେଲିଛି । ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଂସ୍ଥାର ନାଁ ୟୁନିକ୍ ଥ୍ରେଡସ ।’ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ ୨୦୧୪ରେ ପ୍ରିୟା ମାତ୍ର କୋଡ଼ିଏ ଖଣ୍ଡ ଶାଢ଼ି ଏବଂ ସାଲୱାର କିଣିଥିଲେ । ସେଗୁଡ଼ିକର ଫଟୋ ଉଡ଼ାଇ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀ ବନ୍ଧୁବାନ୍ଧବଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ଭିତରେ ସେଗୁଡ଼ିକ ବିକି୍ର ହୋଇଗଲା ଏବଂ ସେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ପୁଣି ଶାଢ଼ି ଶାଲୱାର ଆଦି କିଣିଲେ । ଏଥର ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଫେସବୁକ ଓ ହ୍ୱାଟସଆପ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଲେ । କ୍ରମେ ଚାହିଦା ବଢ଼ିଲା ଏବଂ ଅଧିକାରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ହେବା ପାଇଁ ହ୍ୱାଟସ ଅପ ଗ୍ରୁପ କଲେ । ଏବେ ପି୍ରୟାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦଶଟି ହ୍ୱାଟସ ଅପ ଗ୍ରୁପ ପରିଚାଳିତ ହେଉଛି ।

    Maximum 500 characters

    ଅଜବ View all

    Find Us on Facebook