Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଇକ ଚୋରି ର୍ୟାକେଟରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସମେତ ୫ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର: ଜଳେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳର ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶ ଦେଲେ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଆଇଜି

ରାୟଗଡ଼ା: ୨୪ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ ଘଟଣାରେ ୫ ଗିରଫ

banner

ଦେଶ ବିଦେଶ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲୁକଆଉଟ ନୋଟିସ ଜାରି କରିବ ବିହାର ପୁଲିସ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Aug 2, 2020    Views: 4049

    ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତୁ୍ୟ ମାମଲାରେ ବିହାର ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଜୋରଦାର କରିଛି । ବିହାର ପୁଲିସ ଏବେ ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି । ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଏବେ ରିୟା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ତାଙ୍କର ମୋବାଇଲକୁ କଲ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରୁନାହିଁ ।  ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ, ବିହାର ପୁଲିସ ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲୁକଆଉଟ ନୋଟିସ ଜାରି କରିବା ଉପରେ ବିଚାର କରୁଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବା ପରାଇଁ ଯାଇଥିବା ବିହାର ପୁଲିସ ଟିମ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଉନଥିବା ସମସ୍ୟା ଉପରେ ବିଚାର ତଥା ଆଗକୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ପାଣ୍ଡେ ଏକ ବୈଠକ କରିଥିଲେ । ବୈଠକ ପରେ ବିହାର ଡିଜିପି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଡିଜିପିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ ଏହି ମାମଲାରେ ସହଯୋଗ ମାଗିଛନ୍ତି । ରିୟା ସାମନାକୁ ଆସୁ ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏବେ ଲୁକଆଉଟ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇପାରେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତୁ୍ୟ ମାମଲାରେ ବିହାର ପୁଲିସକୁ ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ  ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ରିୟାଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଏବେ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗ ସମ୍ପର୍କରେ ବଳିଷ୍ଠ ପ୍ରମାଣ ଏକାଠି କରୁଛି । 

    Maximum 500 characters

    ଦେଶ ବିଦେଶ View all

    Find Us on Facebook