Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଇକ ଚୋରି ର୍ୟାକେଟରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରଙ୍କ ସମେତ ୫ ଗିରଫ

ବାଲେଶ୍ୱର: ଜଳେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳର ଅଡିଓ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶ ଦେଲେ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଆଇଜି

ରାୟଗଡ଼ା: ୨୪ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ ଘଟଣାରେ ୫ ଗିରଫ

banner

ଦେଶ ବିଦେଶ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ପୁଲିସ ଜେରା ବେଳେ ଏହା କହିଲେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Jul 29, 2020    Views: 4459

    ସଡକ-୨ରେ ମୁଖ୍ୟ ନାୟକ ଭାବେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ କେବେ ବି ନେବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇନଥିଲା । ଓଲଟା ସୁଶାନ୍ତ ନିଜେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଓ ସଡକ-୨ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଅଂଶ ହେବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାର ଜେରା ସମୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ଆଗରେ ଏହି ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି ମହେଶ ଭଟ୍ଟ । ମହେଶ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସଡକ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସିକ୍ୱେଲ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ହିଁ ନିଆଯିବାର ଯୋଜନା ରହିଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ମୋର ମାତ୍ର ୨ ଥର ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଛି । ୨୦୧୮ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଯେବେ ସୁଶାନ୍ତ ମତେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଓ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ଗତ ଫେବୃୟାରୀରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲି । ତେବେ ଆମ କାମକୁ ନେଇ କିମ୍ବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଆମ ଭିତରେ କେବେ ବି କିଛି ଆଲୋଚନା ହୋଇନାହିଁ । ପ୍ରକାଶ ଥାଉ କି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ଭଂସାଲୀ, ଆଦିତ୍ୟ ଚୋପ୍ରା ଓ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିସାରିଛି ।

    Maximum 500 characters

    ଦେଶ ବିଦେଶ View all

    Find Us on Facebook