Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

ଆତଙ୍କିତ ହୁଅନ୍ତୁନି, ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଅବଲମ୍ବନ ନକଲେ ଜିରୋ ଟୋଲେରାନ୍ସ :CMO

ଓଡ଼ିଶାରେ ପୁଣି 16ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସମସ୍ତେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଂଚଳର ,ମୋଟ ହେଲା 39

14ରେ ନିଆଯିବ ସ୍କୁଲ ଓ କଲେଜ ଖୋଲିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି: ପିଟିଆଇ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ

ସୁନ୍ଦରପଦା ଅଂଚଳକୁ ସିଲ କଲା ବିଏମସି

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଉ 2 ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ. ମୋଟ ହେଲା 23

ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂକ୍ରମଣର ଭୟ ନାହିଁ.8ରେ ସଟ ଡାଉନ ଉଠିବ, ଗହଳି କରିବେନି : ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ

ଭାରତରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା 79କୁ ବୃଦ୍ଧି

କଳାହାଣ୍ଡି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ଗାଁ ସିଲ

କଟକ କେଶବପୁରରେ ପୁଲିସ ଉପରକୁ ଢେଲା ପଥର ମାଡ

banner

ଦେଶ ବିଦେଶ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ପୁଅ, ଝିଅଙ୍କୁ ମାରି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ହତ୍ୟା

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Feb 11, 2020    Views: 4573

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଷାଦ ଭାରତୀୟଙ୍କ ପାଇଁ କାଳ ହୋଇଛି । ପ୍ରତିଦିନ ବିଷାଦ ପାଇଁ ଭାରତର ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଖବର ମିଳୁଛି । ଦିଲ୍ଲୀର ଶାଲିମାର ବାଗ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବିଷାଦ ଯୋଗୁଁ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତାଙ୍କର ୨ ଜଣ ନାବାଳକ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି ବିଷାଦ ଯୋଗୁଁ ୪୪ ବର୍ଷୀୟ ମଧୁର ମଲାନୀ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ, ଝିଅଙ୍କୁ ଘରେ ମାରିବାପରେ ନିଜେ ଏକ ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ସୂଚନାନୁଯାୟୀ ମଧୁର ମଲାନୀ ବିଷାଦରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିଲେ । ଗତ ୬ ମାସ ଧରି ତାଙ୍କ ବାଲି କାଗଜ କମ୍ପାନି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଏହାକୁ କେମିତି ପୁଣି ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ । କମ୍ପାନି ବନ୍ଦ ପରଠାରୁ ମଧୁର ତାଙ୍କ ବାପା ମା'ଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଥିଲେ । ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ସେ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ମଧୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରୂପାଲି ଘରେ ନଥିବାବେଳେ ମଧୁର ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ, ଝିଅଙ୍କୁ ମାରି ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ସେ ନିଜେ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋର ୟେଲୋ ଲାଇନରେ ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ତେବେ ରୂପାଲି ଆସି ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାପରେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମରି ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖି ପୁଲିସରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପରେ ମଧୁର ମଲାନୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା । ପୁଲିସ ଅନୁଯାୟୀ ମଧୁର ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଅପରାହ୍ନରେ ମାରିବା ପରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଏନେଇ ଆଇପିସି ଅଧୀନରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

    Maximum 500 characters

    ଦେଶ ବିଦେଶ View all

    Find Us on Facebook