Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଯୋଗୁଁ କ୍ରିକେଟର କପିଳ ଦେବ ଦିଲ୍ଲୀ ଓଖାଲ ରୋଡ ସ୍ଥିତ ଫରଟିସ ଏସକର୍ଟସ ହାର୍ଟ ଇନଷ୍ଟିଚୁ୍ୟଟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

banner

ଦେଶ ବିଦେଶ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ବଲିଉଡ଼କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଲାଗି ଉଦ୍ଧବଙ୍କ ପରେ ବାହାରିଲେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Oct 17, 2020    Views: 3201

    ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ଼ର କିଛିଲୋକଙ୍କ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଲାଗି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିନ୍ଦା କରାଯାଇପାରିବନାହିଁ । ତେଣୁ ବଲିଉକୁ ବଦନାମ କରିବା ଅଭ୍ୟାସ ବଦଳାଯାଉ  । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତୁ୍ୟ ଓ ବଲିଉଡ଼ର ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ନେଇ ସାରା ଦେଶରେ ବି-ଟାଉନକୁ ଯେଉଁପରି ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଉଛି  ତାହା ଆଦୌ ଗ୍ରହଣୀୟ ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନୀଲ ଦେଶମୁଖ  । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବଲିଉଡ଼କୁ ଧ୍ୱଂସ କରାଯିବା ଲାଗି ଏହା ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚାଯାଉଛି  । ମାତ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ବଲିଉଡ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛି  । ତେଣୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସହ ଦେଶ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ଼ ସହିତ ରହିଛି  । ବଲିଉଡ଼ର ଯେଉଁମାନେ    ନିଶା ସେବନ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କଡାକାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ  । 
    ସୂଚନାଯାୟୀ ବଲିଉଡ଼କୁ ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯିବା ଘଟଣାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ  । ସେ କହିଥିଲେ ମୁମ୍ବାଇ ଓ ବଲିଉଡ଼ ଦେଶର ଅର୍ଥବିକାଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭରପୂର ସହଯୋଗ ଯୋଗାଇପାରୁଛି  । ତେଣୁ ଏପରି ହୀନ ଚକ୍ରାନ୍ତକୁ ଆଦୌ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନାହିଁ  । 

    Maximum 500 characters

    ଦେଶ ବିଦେଶ View all

    Find Us on Facebook