Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

ସହିଦନଗର ଭବାନୀ ମଲ ନିକଟରେ ବିଏମସି ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାଡର ଚଢଉ, ୫୦ ଲକ୍ଷର ପଲିଥିନ ଜବତ

ପୁଲିସ କବଳରୁ ବାଳ ଅପରାଧୀ ଛୁ

୫-ଟି କୃଷି ବିଭାଗ

୫-ଟିରେ ସାମିଲ ହେବ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ

ତେଲେଙ୍ଗାନା ଏନକାଉଣ୍ଟରର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶ

ଏସଆଇଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ

ଘର ଭିତରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଠାବ

୩୨ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର

banner

କଳା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅନ୍ତରା

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Nov 4, 2019    Views: 21

    ଲୋକପି୍ରୟ ଗାୟିକା ଅନ୍ତରା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସମ୍ପ୍ରତି ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ଆଣିଦେଇଛନ୍ତି ଗୌରବ । ଚଳିତ ପୂଜା ସିଜିନରେ ସେ ଚାରିଟି ଆଞ୍ଚଳିକ ଭାଷାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିବାର ଗୌରବ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ପୁଷ୍କର ଲଜ୍’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ଯାହାକୁ ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି ସୁଧାର ପ୍ରଡକ୍ସନ ଓ ସଙ୍ଗୀତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଡ.ଉରାଲି । ସେହିପରି ବଙ୍ଗଳା ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି ଫିଲ୍ମ ‘ଏକ ମୁଠୋ ରୋଦୁରୀ’ । ଏ ରୋଜ୍ ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥାରେ ଅନ୍ତରା ବଲିଉଡ ସିଙ୍ଗର ଶାନଙ୍କ ସହିତ ଏଥିରେ ଶୀର୍ଷକ ସଙ୍ଗୀତରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବମ୍ବେର ରିକି ଅରିନ୍ଦମ । ବନାନି ନିଦେ୍ର୍ଧଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନ୍ତରାଙ୍କ ସହିତ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଗାୟିକା ଆଶା ଭୋଁସଲେ, ଉଦିତ ନାରାୟଣ, ଶାନ, ଇରଫାନଙ୍କ ଭଳି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ତରା ପ୍ରଥମ କରି ଛତିଶଗଡ଼ି ଫିଲ୍ମ ‘ଦହିୟାନ’ ରେ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାର ସଙ୍ଗୀତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଭୀମସେନ । ଏ ବର୍ଷ ଦଶହରାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଷ୍ଟର ମଜନୁ’ରେ ଅନ୍ତରା ଓ ସ୍ୱୟମ ପ୍ରଭାସ ଗାଇଥିବା ଗୀତ ତୁ ଚଞ୍ଚଳ ନଈ ଶ୍ରୋତାଙ୍କୁ ମୁଗ୍ଧ କରିଛି । ଯାହା ହେଉ ପୂଜା ସିଜିନରେ ଚାରି ଚାରିଟି ଭାଷାରେ ଗୀତ ଗାଇ ଅନ୍ତରା ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

    Maximum 500 characters

    କଳା View all

    Find Us on Facebook