Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

ସହିଦନଗର ଭବାନୀ ମଲ ନିକଟରେ ବିଏମସି ସ୍ପେଶାଲ ସ୍କ୍ୱାଡର ଚଢଉ, ୫୦ ଲକ୍ଷର ପଲିଥିନ ଜବତ

ପୁଲିସ କବଳରୁ ବାଳ ଅପରାଧୀ ଛୁ

୫-ଟି କୃଷି ବିଭାଗ

୫-ଟିରେ ସାମିଲ ହେବ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ

ତେଲେଙ୍ଗାନା ଏନକାଉଣ୍ଟରର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିଦେ୍ର୍ଧଶ

ଏସଆଇଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ

ଘର ଭିତରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଠାବ

୩୨ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର

banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁର ମାମଲା ରୁଜୁ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Oct 12, 2019    Views: 439

    ଯାଜପୁର: ବରୀ ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।  ଜଣେ ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଧମକ ଓ ତାଙ୍କୁ ଜାତିଆଣ ଆକ୍ଷେପ ଅଭିଯୋଗରେ ବରୀ ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।  ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଦାଶଙ୍କ ସମେତ ୩ ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।  ବରୀ ଥାନାରେ ଧାରା ୩୯୪ ଓ ୫୦୬ ଓ ୩୪ ଆଇପିସିରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । 

    ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବରୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାର ହୋମଗାର୍ଡ ରଞ୍ଜନ କୁମାର ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ  ବରୀ ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଓ ତାଙ୍କ ସହଯୋଗମାନେ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇଥିବା ନେଇ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ।  ଗତ ବୁଧବାର ହୋମଗାର୍ଡ ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ ରାସ୍ତାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ  ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶ୍ରୀ ଦାସ, ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ଅଶୋକ ସାମଲ, ବାଲିବିଲ ସରପଞ୍ଚ ସନ୍ତୋଷ ସାମଲ ଓ ରମ୍ପା ପଞ୍ଚାୟତର ପ୍ରାକ୍ତନ ସଭ୍ୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ ଏକ କାରରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଦେଖି ଗାଡ଼ି ଅଟକାଇଥିଲେ ।  ନିଜେ ଜଣେ ହୋମଗାର୍ଡ ହୋଇଥିବାରୁ ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ ବିଧାୟିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶ୍ରୀ ଦାସଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଜଣାଇ ନମସ୍କାର କରିଥିଲେ ।  ତେବେ ଶ୍ରୀ ଦାସ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ଆମ ଦଳୀୟ ବ୍ୟାନର ତୁ ଚିରି ଥିଲୁ । ଯାହାକି ତୋତେ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିବ ବୋଲି କହି  ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । 

    ତେବେ ସରକାରଙ୍କ ନିୟମ ମୁତାବକ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନିଦେ୍ର୍ଧଶ କ୍ରମେ ମୁଁ ମୋର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ କରିଥିଲି । ଏଥିରେ  ମୋର ତ୍ରୁଟି ନାହିଁ  ବୋଲି ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ କହିଥିଲେ ।  ତେବେ ଶ୍ରୀ ଦାସ ଓ ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ  ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କୁ ଜାତିଆଣ ଆକ୍ଷେପ କରି ଗାଳିଗୁଳଜ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । 

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook