Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ତାଜା ଖବର

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ବସରେ ନିଆଁ, ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ

    Share on :
    Date: Aug 12, 2019    Views: 147

    ବାଲେଶ୍ୱର:  ବର୍ଷା ନାଦୁଥାଏ ।  ଏତେ ଜୋର ବର୍ଷା ଯେ ଆଗରେ କିଏ ଆସୁଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ । ଏମିତିକା ବର୍ଷା ହେଉଥିବାବେଳେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ ।  ତେବେ ଏହି ନିଆଁ କୌଣସି ଘରେ ଲାଗି ନାହିଁ । ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସରେ ନିଆଁ ଲାଗିଛି । ଏଥିରେ କୌଣସି ଯାତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ । 
    ପ୍ରକାଶ ଯେ,  ସୋମବାର ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଆସୁଥିଲା ‘ଫୁଲଫୁଲ’ ନାମକ ଏକ ଘରୋଇ ବସ ।  ବାଲେଶ୍ୱର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ   ବାହାରି ୨/୩ କିଲୋମିଟର ଯାଇଛି କି ନାହିଁ ହଠାତ ବସରେ  କୌଣସି କାରଣରୁ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ  ରେମୁଣା ଗୋଲେଇରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ବସରୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଓହ୍ଲାଇ ପଡ଼ିଥିଲେ ।  ବସର ଅର୍ଦ୍ଧାଧିକ ଅଂଶ ନିଆଁ ଲାଗି ଜଳିଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିିଳିଛି । 

    Read more

    ଜଳିଗଲା ଚଳନ୍ତା ବସ

    ବାରିପଦା: ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି ଘାଟିରେ ଏକ ଚଳନ୍ତା ବସ ଜଳିଯାଇଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।  ସର୍ଟ ସର୍କିଟରୁ ନିଆଁ ଲାଗି ବସଟି ଜଳିଯାଇଥିବା ସନେ୍ଦହ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ବସରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ୫୦ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଅଳ୍ପକେ ମୃତୁ୍ୟମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି । 
    ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଉକ୍ତ ବସକୁ ...

    Read more

    ବସ୍ରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ : ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ

    ଭଦ୍ରକ : ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଭଦ୍ରକ ଡ଼ାହାଣିଗଡ଼ିଆ ୫ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଉପରେ ଶ୍ରୀକୁଞ୍ଜ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସରେ ହଠାତ୍ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଖବର ପାଇ ଦମକଳ ବାହିନୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚô ନିଆଁକୁ ଆୟତ୍ତ କରିଥିେଲେ  । ସୌଭାଗ୍ୟ ...

    Maximum 500 characters

    ତାଜା ଖବର View all

    Find Us on Facebook