Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଓଡ଼ିଶାରୁ ସଦସ୍ୟ ହେବେ ଶିବରାଜ

    Share on :
    Date: Aug 8, 2019    Views: 1285

    ଭୁବନେଶ୍ୱର:  ବିଜେପିର ସଭ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ ଅଭିଯାନ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ  ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ ।  ଖାଲି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ନାହିଁ  ଓଡ଼ିଶାରୁ ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହେବେ ।  ଆସନ୍ତା ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ଶ୍ରୀ ଚୌହାନ ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି ।  ଏହି ଅବସରରେ ଶ୍ରୀ ଚୌହାନ ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ଏକ ବୁଥରୁ ସଦସ୍ୟ ହେବେ ବୋଲି ଓଡ଼ିଶା ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ହରିଚନ୍ଦନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

    ଶ୍ରୀ ହରିଚନ୍ଦନଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ୱରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ମଧ୍ୟ ପୁଣି ଥରେ ଓଡ଼ିଶାରୁ ସଦସ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ।  ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ  ଓଡ଼ିଶାରେ ୨ ଦିନ ରହି ସଭ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ ଅଭିଯାନର ତଦାରଖ କରିବେ ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜେପିର ୨୦ ଲକ୍ଷ ସଦସ୍ୟ ଥିବାବେଳେ ଏହାକୁ ୫୦ ଲକ୍ଷକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖାଯାଇଛି ।  

    ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହାନ ବିଜେବି ସଦସ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ ଅଭିଯାନର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପ୍ରଭାରୀ ଅଛନ୍ତି । 

    Read more

    ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପରି କହିଲେ ଶିବରାଜ

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତରେ ଥିବା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଶିବରାଜ ସିଂହ ଚୌହାନ ରବିବାର ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ।  ଖାଲି ବର୍ଷି ନାହାନ୍ତି ସମାଲୋଚନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି ...

    Read more

    ଓଡ଼ିଶାର ବିକାଶ ପାଇଁ ନବୀନ ସରକାରକୁ ହଟାଇବା ଜରୁରୀ: ଶିବରାଜ

    ସମ୍ବଲପୁର : ଜଗତର ନାଥ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପୂଣ୍ୟ ଭୂମି ଓଡ଼ିଶା ରତ୍ନଗର୍ଭା  । ପ୍ରାକୃତିକ ସମ୍ପଦରେ ଭରପୁର  । ଓଡ଼ିଶାର ମାଟି ତଳେ ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଣିଜ ପଦାର୍ଥ ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ମହଜୁଦ ହୋଇ ରହିଛି  । ସେହିପରି ଉର୍ବର ଚାଷ ଜମି, ବନ୍ୟ ସମ୍ପଦ, ବ୍ୟାପକ ଜଳଉତ୍ସ ସହିତ ...

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି View all

    Find Us on Facebook