Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

କଳା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ନୂଆ ଅବତାର

    Share on :
    Date: Aug 1, 2019    Views: 155

    ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବଚନ ପାଣ୍ଡେ’ ର ପ୍ରଥମ ପୋଷ୍ଟର ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଅବତାରକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା । କଳା ରଙ୍ଗର ଲୁଙ୍ଗି ସାଙ୍ଗକୁ ମଥାରେ ତିଲକ ଏବଂ ଗଳାରେ ମୋଟା ହାର ଝୁଲୁଛି । ସାଜିଦ ନାଡିୟାୱାଲାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ଏବଂ ଫରହାଦ ସାମଜୀଙ୍କ ନିଦେ୍ର୍ଧଶିତ ଏ ଫିଲ୍ମଟି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପରଦାକୁ ଆସିବ  । ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ସବୁ ନାମୀ ଦାମୀ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ ଏବେ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଲେଣି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ଏକାଧିକ ଭଲ ବଜେଟ୍ର ଫିଲ୍ତମ ମିଳୁନଥିବା ବେଳେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଆତରେ ପାଞ୍ଚଟି ଫିଲ୍ମ । ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ‘କେସରୀ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଶହେ କୋଟି କ୍ଲବ ତାଲିକା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ଆସୁଛି ‘ମିଶନ ମଙ୍ଗଲ’ । ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ‘ଗୁଡ଼ ନୁ୍ୟଜ’ ପୁଣି ଦୀପାବଳୀରେ ‘ହାଉସଫୁଲ-୪’ । ସୁଟିଂ ସରିଥିଲେ ‘ହେରାଫେରୀ-୩’ ବି ରିଲିଜ ହୋଇପାରେ । ୨୦୨୦ ପାଇଁ ହାତରେ ଅଛି “ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ” ସହିତ ‘ଲକ୍ଷ୍ମି ବୋମ’, ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ ଓ ‘ପୃଥ୍ୱୀରାଜ ଚୌହାନ’ ବାୟୋପିକ୍ । ‘ବଚନ ପାଣ୍ଡେ’ରେ କୃତି ସେନନ କିମ୍ବା ତମନ୍ନା ଭାଟିୟା ମୁଖ୍ୟ ନାରୀ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିପାରନ୍ତି ।

    Read more

    ବନ୍ଦ ଡାକରାରୁ ଓହରିବ ନାହିଁ ସଂଗଠନ: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗଣତନ୍ତ୍ର ବଞ୍ଚାଅ ଓ ଚାଷୀ ବଞ୍ଚାଅ ଆହ୍ୱାନରେ ନବନିର୍ମାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ଆସନ୍ତା ୨୧ ତାରିଖ ଦିନ  ଦିଆଯାଇଥିବା ଓଡ଼ିଶା ବନ୍ଦ ଡାକରାରୁ ନବ ନିବର୍ବାଣ କୃଷକ ସଂଗଠନ ଓହରିବ ନାହିଁ । ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏହା କହିଛନ୍ତି ସଂଗଠନର ...

    Read more

    ଆଗ ଅଧ୍ୟାଦେଶ, ପରେ ଆଲୋଚନା: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଗ କୃଷକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଭତ୍ତା ନେଇ ସରକାର ଅଧ୍ୟାଦେଶ ଆଣନ୍ତୁ ।  ଅଧ୍ୟାଦେଶ ଆଣିବା ପରେ ଯାଇ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ଡାକନ୍ତୁ । ଚାଷୀଙ୍କ ଦାବି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ଶଶୀଭୂଷଣ ବେହେରାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗଠିତ ...

    Maximum 500 characters

    କଳା View all

    Find Us on Facebook