Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ଆଂଚଳିକ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଝଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

    Share on :
    Date: Jan 10, 2019    Views: 113

    ନବରଙ୍ଗପୁର: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ପାପଡ଼ାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଗୁମିଧରା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଉଭୟଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । 

     ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ରାଜମିସ୍ତ୍ରୀଭାବେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ପ୍ରେମିକା ଶ୍ରମିକ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସାଙ୍ଗ ହୋଇ କାମ କରିବା ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ଗତ ୨ ବର୍ଷ ହେବ ପରସ୍ପରକୁ  ଭଲ ପାଇବାସିଥିଲେ ।  ମାତ୍ର ଉଭୟଙ୍କ ଜାତି ଭିନ୍ନ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରିବାର ଆଗରେ ବାହା ହେବା ନେଇ କହିବାକୁ ସାହସ ଜୁଟାଇ ପାରିନଥିଲେ । ତେବେ ଗତକାଲି ଉଭୟ ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ମିଳିତ ହୋଇଥିଲେ । ଶେଷରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଫଳ ହେବ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରି ଉଭୟ ବେକରେ ଫାଶି ଲଗାଇ କାଜୁ ଗଛରୁ ଝୁଲି ପଡ଼ିଥିଲେ । ଆଜି ସକାଳେ ଏହା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । 

    Read more

    ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

    ଭଦ୍ରକ: ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶୀକାର ହେବା ପରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଲୋକଲଜ୍ଜା ଭୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।  ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବାବେଳେ ପୁଲିସ ସୁଇସାଇଡାଲ ନୋଟ ଜବତ କରିଛି ।  ସୁଇସାଇଡାଲ ନୋଟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣକ ...

    Read more

    ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବିଷ ପିଇଲେ!

    ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ତିରିଂ ଥାନା ଖେସେଲଡିହି ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସେମାନେ ପ୍ରେମ ଜନିତ କାରଣରୁ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନେ୍ଦହ କରାଯାଉଛି । ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ତିରିଂ ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । 

    Read more

    ୧୦ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଏସିପିଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁରୁବାର ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ୧୦ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ଏସିପି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଏସିପି ହେଉଛନ୍ତି ୫୩ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରେମ ବଲ୍ଲଭ । ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ...

    Maximum 500 characters

    ଆଂଚଳିକ View all

    Find Us on Facebook