Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ରାହୁଲଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ ନିରଞ୍ଜନ

    Share on :
    Date: Dec 20, 2018    Views: 459

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଗଢିଲେ ୧୦ ଦିନରେ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ କରାଯିବ  । ୧..୨ ..୩ ଦିନ । ଏମିତି ୧୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଣି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସରକାର ଗଢିବା ଦିନ ଠାରୁ ଆପଣମାନେ ୧୦ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଣିବେ । ୧୦ ଦିନରେ ହିଁ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ କରାଯିବ  । କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ୫ଟି ରାଜ୍ୟର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ରାହୁଲ ଏହା କହିଥିଲେ ।

    ତେବେ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ।  କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ର ସମୟକୁ ତୁଳନା କଲେ ରାହୁଲଙ୍କ ଠାରୁ ନିରଞ୍ଜନ ଆଉ କେଇ ପାଦ ଆଗେଇ ଯାଇଛନ୍ତି । କେଇ ପାଦ କହିଲେ ଭୁଲ ହେବ । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଠାରୁ ନିରଞ୍ଜନ ଆହୁରି ସୁପରଫାଷ୍ଟ କହିଲେ ଅତୁ୍ୟକ୍ତି ହେବ ନାହିଁ । କାରଣ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ ସମ୍ପର୍କରେ ଯାହା କହିଛନ୍ତି ତାହା ଯେକେହି ବି ଶୁଣିଲେ  ନିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ସୁପରଫାଷ୍ଟ ହିଁ କହିବେ  ।

    ହଁ ଆଜ୍ଞା  । କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ କରିବାକୁ ରାହୁଲ ୧୦ ଦିନ ମାଗିଥିବାବେଳେ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୫ ଘଣ୍ଟା ଦରକାର । ଓଡ଼ିଶାରେ କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଆସିଲେ ସରକାର ଗଠନ ହେବାର ମାତ୍ର ୫ ଘଣ୍ଟା ପରେ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ କରାଯିବ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସେ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି । 

    ପୂର୍ବରୁ ନିରଞ୍ଜନ କହିଥିଲେ ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦିଏ ଓ ତାକୁ ପୂରଣ କରେ । ପିସିସି ସଭାପତି ହେବା ଦିନରୁ ହିଁ କୃଷି ଋଣ ଛାଡ଼ କଥା କହିଥିବା ସେ କହିଥିଲେ । 

    Maximum 500 characters

    ଅଧିକ ମତାମତ

    Good job.

    DHIRENDRA Dash

    Dec 20, 2018

    Ye wada odisha congress ka..

    Sajan debta

    Dec 20, 2018

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook