Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ଦେଶ ବିଦେଶ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ୧୦ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଏସିପିଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

    Share on :
    Date: Nov 29, 2018    Views: 141

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁରୁବାର ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ୧୦ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ଏସିପି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଏସିପି ହେଉଛନ୍ତି ୫୩ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରେମ ବଲ୍ଲଭ । ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ନିକଟରେ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ମୃତ ପ୍ରେମ ବଲ୍ଲଭ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସର କ୍ରାଇମ ଓ ଟ୍ରାଫିକ ୟୁନିଟରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ । ୨୦୧୬ରେ ସେ ଉତ୍ତମ ସେବା ପାଇଁ ପଦକ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏସିପି ପ୍ରେମ ବଲ୍ଲଭଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛର କାରଣ କ’ଣ ଏନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ । 

    Read more

    ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଝଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

    ନବରଙ୍ଗପୁର: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ପାପଡ଼ାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଗୁମିଧରା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଉଭୟଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଦେଖି ...

    Read more

    ପ୍ରେମ ପାଇଁ ବିଷ ପିଇଲେ!

    ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ତିରିଂ ଥାନା ଖେସେଲଡିହି ଗ୍ରାମ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ସେମାନେ ପ୍ରେମ ଜନିତ କାରଣରୁ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନେ୍ଦହ କରାଯାଉଛି । ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ତିରିଂ ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । 

    Read more

    ଆରଏସପି ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

    ରାଉରକେଲା: ରାଉରକେଲା ଇସ୍ପାତ କାରଖାନାର ଜଣେ ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜର ରଶି ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଜୟ ପ୍ରବେଶ(୩୧) । ସେ ନୁ୍ୟ ପ୍ଲେଟ ବିଭାଗରେ ଡେପୁଟି ମ୍ୟାନେଜରଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ସେକ୍ଟର-୨ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଏଚ-୩ ବାସଭବନରେ ଜୟ ଶନିବାର ରାତିରେ ...

    Maximum 500 characters

    ଦେଶ ବିଦେଶ View all

    Find Us on Facebook