Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଦାମ କହିଲେ ଅଣ୍ଡାକୁ ନେଇ ତଡ଼କା କରିବି, ପ୍ରମୋଦ କହିଲେ ପାଗଳ ହେଇଗଲେଣି ଦାମ

    Share on :
    Date: Oct 26, 2018    Views: 2486

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ନିଆଳୀରେ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତଙ୍କ ସଭାମଂଚ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡାମାଡ଼ କରାଯାଇଛି  । ଏନେଇ ଶାସକ ଦଳ ଆଡ଼କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଉଠିଛି  । ତେବେ ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତ ଏହାକୁ ହାଲକା ଭାବେ ନେଇଛନ୍ତି  । ସେ କହିଥିଲେଯେ, କାହିଁ ମୁଁ କେଉଁଠି ଅଣ୍ଡା ଦେଖିନି  । ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ  । ଆଉ ଯଦି ବା ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ ହୋଇଥିବ ମୋ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବାର ନାହିଁ  । ବରଂ ଅଣ୍ଡାକୁ ନେଇ ମୁଁ ତଡ଼କା କରିପାରିବି ବୋଲି ଦାମ କହିଛନ୍ତି  ।

    ଅପରପକ୍ଷରେ ନିଆଳୀ ବିଧାୟକ ଡାକ୍ତର ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଦାମ ବାବୁ କ’ଣ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଗପୁଛନ୍ତି  । ସେ ନିଜେ ଗତ ୩୫ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ଦୁର୍ନୀତି କରିଛନ୍ତି  । ତାଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ ନାହିଁ  । ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ସେ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଭାବେ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  ।

    ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଗୁରୁବାର ନିଆଳୀ ହାଇସ୍କୁଲ ସାମ୍ନା ପଡ଼ିଆରେ ସମାବେଶ ହୋଇଥିଲା  । ଦାମଙ୍କ ସମେତ ଏହି ସମାବେଶରେ ରବି ଦାସ, ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନାୟକ ଓ ଅନ୍ୟ ନେତୃବୃନ୍ଦ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ  । ତେବେ ସମାବେଶ ବେଳେ ଦାମଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ଅଙ୍ଗନବାଡ଼ି କର୍ମୀମାନେ ପ୍ଲାକାଡର଼୍ ଧରି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ  । ପରେ ଅନ୍ଧାରରେ ମଂଚ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ମାଡ଼ କରାଯାଇଥିଲା  । 

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook