Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ମୁଁ ଦାମବାବୁଙ୍କୁ ଭୟ କରେ : ବିଷ୍ଣୁ ଦାସ

    Share on :
    Date: Jul 30, 2018    Views: 4744

    ଜଗତସିଂହପୁରରୁ ସୌମ୍ୟଜିତ ପଟ୍ଟନାୟକ : ‘ମୁଁ ଦାମ ବାବୁଙ୍କୁ ଭୟ କରେ  । ତାଙ୍କ ସହିତ ବହୁ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି  । ସିଏ ପାର୍ଟିର ତୁଣ୍ଡ  । ଚାହିଁଲେ ଗତିପଥ ରୋକିପାରିବେ  । ଭାରି କଡ଼ା ଲୋକ, କଡ଼ା ଟିପ୍ପଣୀ ଦିଅନ୍ତି  ।’ ଏକଥା କହିଛନ୍ତି ଦାମଙ୍କ କଟ୍ଟର ବିରୋଧୀ ଭାବେ ପରିଗଣିତ ଜଗତସିଂହପୁର ବିଜେଡ଼ି ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ବିଷ୍ଣୁ ଦାସ  ।

    ଆଜି କଂଗ୍ରେସ ନେତା ବାପି ସର୍ଖେଲ ଦାମଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି  । ସେ କହିଛନ୍ତିଯେ, ପାରାଦୀପ କ୍ରାଇମ ସିଣ୍ଡିକେଟ ସହ ଦାମଙ୍କର ସଂପୃକ୍ତି ରହିଛି । ଟିଟୋ ଲିଙ୍କରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ବାପୁ ପରିଡ଼ାଙ୍କ ଟିଟୋ ସହ ସଂପୃକ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି ଦାମ ଯେଉଁ ବିବୃତି ଦେଇଥିଲେ ତାହାକୁ ସେ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।  ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଟିଟୋ ସହ ବାପୁ ପରିଡ଼ାର ସଂପର୍କ ନାହିଁ ବୋଲି ଦାମ କେମିତି ଜାଣିଲେ । ସେ କ’ଣ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟସ୍ଥତା କରୁଥିଲେ ବୋଲି ସର୍ଖେଲ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ବିଜେଡି ନେତା ମୁନା ପତିଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପୁନଃ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ବାପି ଦାବି କରିଥିଲେ  ।

    ଏନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ବିଷ୍ଣୁ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଟିଟୋ ଲିଙ୍କର ଏସଟିଏଫ ତଦନ୍ତ କରୁଛି  । ଲିଙ୍କ ପ୍ରମାଣିତ ହେବା ଦରକାର  । ଏସଟିଏଫ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲେ ମୁଁ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଭାବେ କର୍ତବ୍ୟ କରିବି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି  । ଏହି ଅବକାଶରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିମାନେ ଦାମବାବୁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲୋଡ଼ିଥିଲେ  । ଏହାର ଉତରରେ ବିଷ୍ଣୁ କହିଥିଲେ, ମୋତେ ଦାମବାବୁଙ୍କ କଥା ପଚାରନ୍ତୁ ନାହିଁ  । ତାଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତି କ’ଣ ରାଜ୍ୟବାସୀ ଜାଣନ୍ତି  । ସେ ପାର୍ଟିର ତୁଣ୍ଡ  । ତାଙ୍କ ସହ ବହୁ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି  । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭୟ କରେ  । ସେ ଚାହିଁଲେ ଗତିପଥ ରୋକିପାରିବେ  । କଡ଼ା ଲୋକ ଓ କଡ଼ା ଟିପ୍ପଣୀ ଦିଅନ୍ତି ବୋଲି ବିଷ୍ଣୁ କହିଛନ୍ତି  । 

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook