Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

କଳା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ‘ବଦଲା’ରେ ତାପସୀ

    Share on :
    Date: Jun 6, 2018    Views: 383

    ଫିଲ୍ମ ‘ପିଙ୍କ’ରେ ଏକ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ସେମିତି ଏକ ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତାପସୀ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚନ । ଫିଲ୍ମର ନାମ ହେଉଛି ‘ବଦଲା’ । ପ୍ରଯୋଜକ ସୁନିର ଖେତରପାଲ ଏବଂ ସୁଜୟ ଘୋଷଙ୍କ ନିଦେ୍ର୍ଧଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ଗ୍ଲାମରିଅସ ବିଜନେସ ୱିମେନ ଭୂମିକାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମନାକୁ ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀଟି ହତ୍ୟା ଓ ରହସ୍ୟ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଏହାର ସୁଟିଂ  ଜୁନ୍ ୧୪ ତାରିଖରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଅଭିନେତା ଭିକି ଆରୋରା ଏବଂ ନିଦେ୍ର୍ଧଶକ କପିଲ ବର୍ମାଙ୍କ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ନୀତିଶାସ୍ତ୍ର’ରେ ତାପସୀ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନିଜର ପରିବାର ସହ ମଧ୍ୟ ଲଢ଼ିବାକୁ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି । ତାପସୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘ସୁରମା’ ଜୁଲାଇ ୧୩ ଓ ‘ମୁଲ୍କ’ ଜୁଲାଇ ୨୭ରେ ରିଲିଜ ହେବ । 

    Read more

    ଅରୁଣ ଓ ଅତନୁଂକୁ ନୋଟିସ

    ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅରୁଣ ସାହୁ ଓ ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକଂକୁ ସିବିଆଇ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛି । Seashore ଚିଟଫଣ୍ଡ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ନୋଟିସ କରିଛି । ଏଏନଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ସେହିପରି ଚାରି ଜଣ ସାଂବାଦିକଂକୁ ମଧ୍ୟ ନୋଟିସ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଚଚା ହେଉଛି ।

    Read more

    ବିଶିଷ୍ଟ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ପ୍ରଣବ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ସିକନ୍ଦର ଆଲାମ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

    ବିଶିଷ୍ଟ ସଙ୍ଗୀତଜ୍ଞ ପ୍ରଣବ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ସିକନ୍ଦର ଆଲାମ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ

    Maximum 500 characters

    କଳା View all

    Find Us on Facebook