Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ଆଂଚଳିକ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ନବୀନ ନନ୍ଦଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ଼

    Share on :
    Date: Jun 4, 2018    Views: 4333

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଢେଙ୍କାନାଳର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଉପରକୁ ବୋମାମାଡ଼ ହୋଇଛି  । ଜନସମ୍ପର୍କ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ ଆସି ବୋମାମାଡ଼ କରିଥିଲେ  । ବୋମାମାଡ଼ରେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦଙ୍କ ଗାଡ଼ି କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି  । ଏନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବ୍ୟକ୍ତ କରି ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଦୁର୍ବୃତମାନେ ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ବୋମାମାଡ଼ କରିଥିଲେ  । କିନ୍ତୁ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ତାହା ଗାଡ଼ି ଉପରେ ବାଜିବାରୁ ସେ ବର୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି  । ଏନେଇ ଥାନାରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି  । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମର୍ଥକମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି  । ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଦୟାରୁ ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି  । ପୁଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ଛାନଭିନ୍ କରୁଥିବାବେଳେ ବିରୋଧୀ ଗୋଷ୍ଠୀ ଏଭଳି କୁତ୍ସିତ ରାଜନୀତି କରୁଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି  ।

    ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଗତ କିଛିଦିନ ଧରି ଢେଙ୍କାନାଳ ସ୍ୱାଭିମାନ ସୁରକ୍ଷା ମଂଚ ବ୍ୟାନରରେ ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ଢେଙ୍କାନାଳ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଜନସମ୍ପର୍କ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି  । ଆଜି ଶହ ଶହ ମୋଟର ସାଇକେଲ୍ ର୍ୟାଲିରେ ଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ଜନସମ୍ପର୍କ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ  । ତେବେ କାଲୁରିଆ ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତର ନୂଆ ଠାକୁରପାଳ ଠାରେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବୋମାମାଡ଼ କରିଥିଲେ  । ବୋମାମାଡ଼ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ କାରର ପଛ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି  ।

    Read more

    ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ନବିନ ନନ୍ଦଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ, ସବୁ ଦଳରୁ ନେତା ସାମିଲ

    ଢେଙ୍କାନାଳ : ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନବିନ ନନ୍ଦ ଢେଙ୍କାନାଳ ଟାଉନ କୁଞ୍ଜକାନ୍ତ ଠାରେ ଏକ ବନ୍ଧୁ ମିଳନ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । ସବୁ ବର୍ଷ ସେ ତାଙ୍କ କପିଳାସ ନିକଟସ୍ଥ ନିଜ ଗାଁ ନାଗେନାରେ ବନ୍ଧୁମିଳନ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏଥର କିନ୍ତୁ ଟାଉନରେ ଏହି କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାର ...

    Read more

    ନବୀନ ନନ୍ଦଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିଲା, କୋଲକାତାରେ ଅଛନ୍ତି

    ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନବୀନ ନନ୍ଦଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିଛି । ଏବେ ସେ କୋଲକାତାରେ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପୁଅ ସମ୍ବିତ ନନ୍ଦ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଆଜି ସକାଳ ୭ଟାରେ କୋଲକାତାରୁ ସେ ବିମାନ ଯୋଗେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଫେରିବାର ଥିଲା। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସେ ନ ...

    Maximum 500 characters

    ଆଂଚଳିକ View all

    Find Us on Facebook