Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ଦେଶ ବିଦେଶ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ତୈଳ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ହାରିଲୁ : ନୀତିଶ କୁମାର

    Share on :
    Date: Jun 1, 2018    Views: 2839

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିହାରର ଜୋଖିହାଟ ନିର୍ବାଚନରେ ଜେଡ଼ିୟୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୁର୍ସିଦ ଆଲମଙ୍କ ପରାଜୟକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିନାହାନ୍ତି ନୀତିଶ କୁମାର  । ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିଥିବା ଜେଡ଼ିୟୁ ଏଥିପାଇଁ ବିଜେପିକୁ ହିଁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି  । ବିଶେଷକରି ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ବୃଦ୍ଧି ପରାଜୟର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଜେଡ଼ିୟୁ ସୁପ୍ରିମୋ ନୀତିଶ କୁମାର କହିଛନ୍ତି  । ଅପରପକ୍ଷରେ ନିର୍ବାଚନରେ ପରାଜୟ ନେଇ ଜେଡ଼ିୟୁ ନେତା କେସି ତ୍ୟାଗୀ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଉପନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଏନଡ଼ିଏ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାଜନକ  । ୟୁପିରେ ମଧ୍ୟ  ବିଜେପିକୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି  । ତୁରନ୍ତ ପେଟ୍ରୋଲ ଓ ଡିଜେଲ ଦର ହ୍ରାସ କରାଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି ବୋଲି ତ୍ୟାଗୀ କହିଛନ୍ତି  ।

    Read more

    ନୀତିଶଙ୍କୁ ବିହାରରେ ଧକ୍କା

    ପାଟଣା : ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ବିହାରରେ ଲାଗିଛି ଜୋରଦାର ଧକ୍କା  । ବିହାରର ଜୋକିହାଟ ଆସନରେ ବାଜିମାତ୍ କରିଛି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଜନତା ଦଳ  । ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତେଜସ୍ୱୀ ନିଜର ଦବଦବା ଜାହିର କରିଛନ୍ତି  । ...

    Read more

    ନୀତିଶଙ୍କ ଶପଥ : କି ବାର୍ତ୍ତା ଦେବେ ନବୀନ ?

    ଭୁବନେଶ୍ୱର,  : ଆସନ୍ତା ୨୦ରେ ଶପଥ ନେବେ ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାର  । ଏହି ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ଉତ୍ସବକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେଡ଼ି ସଭାପତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି  । ତେବେ ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ନିଜେ ନବୀନ ଯିବେ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ...

    Maximum 500 characters

    ଦେଶ ବିଦେଶ View all

    Find Us on Facebook