May 23, 2018
Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଆଗଭଳି ଆଉ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଦର୍ଶନ ନାହିିଁ : ମହାରଥୀ

    Share on :
    Date: May 3, 2018    Views: 3653

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ପିସିସି ସଭାପତି ହେବା ପରେ ବିଜେପି ମନରେ ଛନକା ପଶିଥିବାବେଳେ ବିଜେଡ଼ି ନେତାମାନେ ମନେମନେ କୁତୁକୁତୁ ହେଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି  । ଏମିତିକି ପୂର୍ବରୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଭୟ ଘାରିଥିବାବେଳେ ଏବେ ବିଜେଡ଼ି ନେତାମାନେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଛିଗୁଲାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି  । ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଆଜିକାଲି ଆଉ ଦେଖା ଦର୍ଶନ ନାହିଁ ବୋଲି ମହାରଥୀ ଛିଗୁଲାଇ ଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ବି ଏହାର କଡ଼ା ଜବାବ ଦେଇ ପୁଣି ରୋଚକ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟିକରିଛି  ।

    ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ପ୍ରଦୀପ ମହାରଥୀ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଆଉ ଆଗଭଳି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଦେଖା ଦର୍ଶନ ମିଳୁନି  । ଟିଭି ପେପରରେ ବି ତାଙ୍କର ମୁହଁ ଦିଶୁନି  । ବିଜେପୁରରେ ହାରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ଓଡ଼ିଶା ଗସ୍ତ କମିଯାଇଛି  । ଏମିତି ଭାବେ ମହାରଥୀ ଛିଗୁଲାଇ ଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ଦେହରେ ନିଅାଁ ଲାଗିଯାଇଛି  । ବିଜେଡ଼ି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଏତେ ଡରୁଛି କାହିଁକି ବୋଲି ବିଜେପି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି  । ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବିଜେଡ଼ି ଡରୁଥିବାରୁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛି ବୋଲି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି  । ସେପଟେ ଜୁଆଁଇଙ୍କ ପଦ ଯିବା ପରେ ଗୁମସୁମ ଥିବା ସୁର ରାଉତରାୟ କିନ୍ତୁ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଛନ୍ତି  । ସିଧାସିଧା କହିଛନ୍ତି, କେନ୍ଦ୍ରରେ ଗୋଟିଏ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ହିଁ ଓଡ଼ିଶାର ଟେକ ରଖିଛନ୍ତି  । ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି  । ପ୍ରତିଦିନ ଖବରକାଗଜ ଓ ଟିଭି ଖୋଲିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଆଉ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର  । ମହାରଥୀ କିଭଳି ଏକଥା ଜାଣିପାରୁନାହାନ୍ତି ବୋଲି ସୁର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି  ।

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook