Jul 22, 2018
Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ତାଜା ଖବର

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ସୁରତରେ କୁକର୍ମର ଶିକାର ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ?

    Share on :
    Date: Apr 16, 2018    Views: 1009

    ଗାନ୍ଧୀନଗର : ସୁରତରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ କୁକର୍ମ କରିବା ସହ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି  । ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନିର୍ଭୟା, ଉନ୍ନାଉ ଓ କଠୁଆ ମାମଲା ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ  । ନାବାଳିକାକୁ କୁକର୍ମ କରି କାଠ ହତିଆର ସାହାଯ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଇଥିଲା  । ଏପରିକି ହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କୁ ୮ ଦିନ କାଳ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି  । ଏହି ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଶାର ହୋଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି  । ଗୁଜୁରାଟର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ପିଏସ ଜାଡେ଼ଜା ହିଁ ଏଭଳି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି  ।

    ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ସୁରତର ଓଡ଼ିଆ ବହୁଳ ଅଂଚଳ ପାଣ୍ଡେସାରରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା  । ଆଜି ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛିଯେ, ତାଙ୍କ ଦେହରେ ୮୫ଟି କ୍ଷତଚିହ୍ନ ରହିଛି  । ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ୮ ଦିନ କାଳ ଶାରୀରିକ ଓ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଇଥିଲା  । କାଠ ନିର୍ମିତ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜରିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦିଆଯାଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି  । ତେବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପରିଚୟ ଏଯାବତ୍ ମିଳିପାରିନାହିଁ  । ତେବେ ସେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ପିଏସ ଜାଡେ଼ଜା ସନେ୍ଦହ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି  । 

    Maximum 500 characters

    ତାଜା ଖବର View all

    Find Us on Facebook