Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

Kanhu ଚରଣ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସ୍ବାଧୀକାର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଲେ ନରସିଂହ

2020 ମାର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ ଗାଁକୁ ପାଇପ ଯୋଗେ ପାନୀୟ ଜଳ

ସୁରୁଖୁରରେ ଚାଲିଛି ବିଧାନସଭା

banner

ଆମ ଭାଷା ଆମ ସାହିତ୍ୟ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଫିଲିପାଇନ୍ସରେ ପୁଣି ବିପର୍ଯ୍ୟୟ: ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୪୦ ମୃତ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Dec 25, 2017    Views: 1515


    ମାନିଲା : ଫିଲିପାଇନ୍ସରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଘଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ଶନିବାର ଦକ୍ଷିଣ ଫିଲିପାଇନ୍ସର ଡାଭଓ ସହରରେ ଥିବା ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍ରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ଏହା ଯୋଗୁ ପ୍ରାୟ ୪୦ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣାର ଦିନକ ପରେ ସେଠାକାର ପ୍ରଶାସନ ଆଶଙ୍କା ବ୍ୟକ୍ତ କରି କହିଛି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବିତ ଥିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ । ତେଣୁ ସେମାନେ ମୃତୁ୍ୟବରଣ କରିଥିବାର ମନେ କରାଯାଉଛି । ଡାଭଓ ସହରରେ ଥିବା ନୁ୍ୟ ସିଟି କମର୍ସିଆଲ ସେଂଟର ନାମକ ଏକ ସପିଙ୍ଗ ମଲ୍ର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ଏହି ନିଆଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ମଲ୍କୁ ବ୍ୟାପିଯାଇଥିଲା । ତଳ ଦୁଇ ମହଲାରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ସେଠାରୁ ବାହାରକୁ ପଳାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରେ ଥିବା ଏକ ବିଜନେସ୍ ପ୍ରୋସେସ୍ ଆଉଟସୋର୍ସିଂ କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀମାନେ ସେଠାକୁ ତଳକୁ ଆସିପାରିନଥିଲେ । ତେଣୁ ସେମାନେ ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । 

    Maximum 500 characters

    ଆମ ଭାଷା ଆମ ସାହିତ୍ୟ View all

    Find Us on Facebook