Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
BREAKING NEWS

Kanhu ଚରଣ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସ୍ବାଧୀକାର ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଲେ ନରସିଂହ

2020 ମାର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ସବୁ ଗାଁକୁ ପାଇପ ଯୋଗେ ପାନୀୟ ଜଳ

ସୁରୁଖୁରରେ ଚାଲିଛି ବିଧାନସଭା

banner

ଆମ ଭାଷା ଆମ ସାହିତ୍ୟ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଆମେରିକାର ଟେକସାସ୍ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ୨୬ ମୃତ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Nov 7, 2017    Views: 1476


     ଟେକସାସ୍: ଆମେରିକାର ଦକ୍ଷିଣ ଟେକସାସ୍ରେ ଥିବା ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ରବିବାର ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ୨୬ ଜଣଙ୍କର ମୃତୁ୍ୟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବିଶେଷ ସୁତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ।
     ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗତ ରବିବାର ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ଚର୍ଚ୍ଚକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା । କେହି କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଖିବନ୍ଦ କରି ଗୁଳିଚାଳନା କରିଥିଲା ।  ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଆଖ ପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୁଲିସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଆହତଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଓ ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନର କର୍ମୀମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ମୃତୁ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ଆହୁରି ବଢିବାରେ ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡୋ ଟ୍ରମ୍ପ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେ ସମବେଦନା ଜଣାଇବା ସହିତ କହିଛନ୍ତି ପୀଡିତଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେ ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପାଖରେ ପାର୍ଥନା କରୁଛୁ । ଟ୍ରମ୍ପ କହିଛନ୍ତି ଜାପାନରେ ଥାଇ ମୁଁ ଘଟଣା ଉପରେ ନଜର ରଖିଛି । ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ଗତ ଅକ୍ଟୋବରରେ ଆମେରିକାର ଟେକସାସ୍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ପୁଲିସ ବିଭାଗରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଏଥରେ ଜଣେ ପୁଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମୃତୁ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

    Maximum 500 characters

    ଆମ ଭାଷା ଆମ ସାହିତ୍ୟ View all

    Find Us on Facebook